Powrót do zajęć stacjonarnych i aktualizacja Regulaminu

Drodzy Uczestnicy! Z przyjemnością ogłaszamy powrót do zajęć stacjonarnych w niektórych lokalizacjach w Krakowie. Już od 15/06/20 planujemy ruszyć grupy w Artzonie (os. Górali, 4). Niestety sytuacja wymaga od nas wprowadzenia istotnych zmian, w związku z czym nastąpiła aktualizacja Regulaminu.

Od 15/06/20 opłaty za zajęcia będą wynosiły: 40 zł za wejście pojedyncze, 33 zł w karnecie miesięcznym (przykładowy karnet na 4 zajęcia – 132 zł).

Zachowujemy również zniżkę dla rodzeństwa oraz na drugi program w tygodniu (w jednej lokalizacji): 36 zł za wejście pojedyncze i 30 zł w karnecie.

Najważniejsza aktualizacja Regulaminu – wprowadzamy MOŻLIWOŚĆ ODWOŁANIA najpóźniej 3 GODZINY przed zajęciem! W przypadku takiego odwołania dostaną Państwo zwrot 60 % (20 zł) do wykorzystania w kolejnym karnecie. Koniec z przepadaniem zajęcia jeśli dziecko rozchorowało się w nocy! =) Oczywiście pozostaje też możliwość zwrotu całej kwoty w przypadku odwołania obecności dzień wcześniej do g. 20-00.

Również aby umilić Wam nieobecność zgłoszoną w ostatniej chwili (mniej niż 3 godziny przed zajęciem i do 15 min. przed rozpoczęciem) udostępnimy tygodniowy dostęp do wybranego zestawu zajęć zdalnych Muzykowanie na dywanie .

Na zajęcia zapraszamy ZDROWE dzieci i Opiekunów. Prosimy o umycie rąk zaraz po wejściu do ośrodka, dezynfekcję rąk i założenie czystych skarpet przed wejściem na salę. Liczba osób na każdym zajęciu została zredukowana, a przerwy między zajęciami wydłużone do 30 minut, co pozwoli na dokładną dezynfekcję wszystkich sprzętów i sali!

Aktualizacja Regulaminu wchodzi w życie od 15/06/20. Nowy Regulamin można zobaczyć w odpowiedniej zakładce.

Czekamy z niecierpliwością aż znowu się zobaczymy! Trzymajcie się zdrowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *