Little Travellers: język angielski dla dzieci 7+

Twoje dziecko zaczęło język angielski w szkole, ale niezbyt dobrze sobie radzi z nauką? Niestety nie każdy uczeń dobrze się odnajduje w dużej klasie, brak uwagi nauczyciela i indywidualnego podejścia sprawuje iż dziecko coraz mniej wynosi z lekcji i totalnie się gubi.

Dla uczniów szkoły podstawowej stworzyliśmy ofertę zajęć z j.angielskiego, na których trenujemy aż do skutku zwroty i słownictwo, ćwiczymy zrozumienie i aktywną wypowiedź. Wszystko robimy przez sensoryczne, ruchowe, motoryczne ćwiczenia i zabawy!

Kamila, 7 lat:

Dostałam dzisiaj 5+, bo pani mnie zapytała na lekcji, a ja wszystko zrozumiałam!

Marysia, 7 lat:

a co to znaczy? Aha, „siadajcie”. To dlatego pani w szkole to ciągle mówi!

Zosia, 7 lat

angielski z Panią to jest naprawdę fajny!

Każde dziecko jest naprawdę mądre, sprytne i dużo potrafi. Naszym zadaniem jest stworzyć warunki do zrealizowania tego potencjału. Nic nie jest warto tyle ile dobry start w nauce języka!

Na angielskim Little Travellers stawiamy na komunikację – nic nie daje tyle satysfakcji ile samodzielna wypowiedź lub zrozumiane pytanie! Nauka języka nie może polegać na nieskończonych kolorowankach w książce, podstawa – to tworzenie przeróżnych sytuacji komunikatywnych i zachęcanie dziecka do aktywnej wypowiedzi. Wskazanie palcem na zabawkę z krzykiem „big dog!” – z własnej chęci, bez przymusu, to większy krok w nauce języka niż 100 pokolorowanych psów.

Dla stworzenia nowego połączenia neuronalnego (które jest potrzebne żeby coś zapamiętać) mózg potrzebuje około 200 powtórek. Chyba że jest to robione przez zabawę, wtedy wystarczy… około 18-20! Szokująca różnica, prawda? Dlatego dzieci uczą się łatwiej, a my musimy tylko zapewnić im odpowiednią przestrzeń do rozwoju.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych na język angielski w Nowej Hucie – ćwiczymy w grupach, parach lub indywidualnie (polecamy jednak łączenie się przynajmniej we dwójkę, ponieważ tworzy to automatycznie więcej sytuacji komunikatywnych).

Obowiązują zapisy: wyślij zgłoszenie albo skontaktuj się z nami: 

Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!