Półkolonie 2021

Drodzy Rodzice! Pracownia KOSMUZ oferuje Waszym pociechom wspaniałe Półkolonie 2021. Tego lata opieka będzie się odbywała w formie całodniowych warsztatów wakacyjnych – można się zapisać na cały tydzień, wybrane dni lub nawet tylko poranki albo popołudnia!

Będzie się działo!

Od 19 lipca do 6 sierpnia Pracownia KOSMUZ otworzy drzwi wakacyjnej przygodzie!

IDEA

  • WAKACJE jak dawniej… ale lepiej! Lato – to czas odpoczynku, relaksu, resetu. Zastosujemy zrównoważone podejście do aktywności umysłowej i fizycznej!
  • Stawiamy na ZABAWĘ! Swobodną, kreatywną, samodzielną, w grupie. Aktywność ruchowa, gry planszowe, zabawki i gry tematyczne, badawcze, konstrukcyjne… Brak smartfonów , tabletów i laptopów!
  • SPACERY! Jak najwięcej czasu spędzimy na świeżym powietrzu! Wypady na okoliczne place zabaw, Łąki Nowohuckie i  Zalew, odkrywanie ciekawych zakątków i nawet dalsze wycieczki staną się codziennością. Przypomnimy sobie „dawne” podwórkowe gry i zabawy, dodamy odrobinę sportu, urządzimy piknik, zrobimy wycieczkę edukacyjną…Nic nas nie powstrzyma!
  • RELACJE! Każdy mały człowiek zostanie potraktowany z szacunkiem i uważnością. Cały czas spędzony razem wypełnimy kształtowaniem odpowiednich relacji pomiędzy uczestnikami, będziemy rozmawiać o emocjach, budowaniu granic, wzajemnym zrozumieniu i empatii.
  • EDUKACJA! Tak, lato – to czas odpoczynku, lecz wiadomo, że najwięcej korzyści człowiek wynosi z nauki przez zabawę. Niezauważalnie dla dzieci będziemy uczyć się angielskiego i matematyki, polepszać umiejętności motoryczne i plastyczne, konstruować, tworzyć i muzykować. Każdy tydzień zostanie wypełniony przeróżnymi  aktywnościami  w zależności od tematu!

ROZKŁAD TEMATYCZNY

19/07-23/07 GOЯOD&ГОRОД Półkolonie w j.rosyjskim dla dzieci dwujęzycznych // русский городской лагерь для детей-билингвов

26/07-30/07  Tydzień Kosmiczny opieka od 8.00 do 17.00 (koszt 450 zł/tydzień)

2/08-6/08  Tydzień Botaniczny opieka od 9.00 do 14.oo (koszt 330 zł/tydzien)

Kosmiczne poranki

PLAN  DNIA

8.00-9.00 Schodzenie się dzieci, swobodne zabawy, krąg integracyjny

9.00-10.00 Sensoryczny angielski „Little Travellers”

10.00-12.00 aktywności na świeżym powietrzu//warsztaty tematyczne//swobodne zabawy

12.00-13.00 obiad

13.00-14.00 odpoczynek, swobodne zabawy, krąg integracyjny

14.00-15.00 Warsztaty plastyczne/techniczne/muzyczne

15.00-17.00 aktywności na świeżym powietrzu//warsztaty tematyczne//swobodne zabawy

Rakieta gotowa … start!

CENNIK

Ponieważ Półkolonie 2021 odbywają się w formie warsztatów całodniowych, istnieje możliwość dostosowania opieki do potrzeb Rodzica!

60 zł/4 h – poranki 8.00-12.00/popołudnia 13.00-17.00, 250 zł karnet tygodniowy

100 zł/cały dzień 9 h z obiadem,  450 zł karnet tygodniowy

W cenie: suchę przekąski, owoce, lody, woda, obiad (dla uczestników całodniowych)

Po potwierdzeniu zgłoszenia w celu rezerwacji miejsca na poszczególne dni/tygodnie należy dokonać opłaty przelewem. 25% kwoty stanowi bezzwrotną  opłatę rezerwacyjną. Rezygnacja z uczestnictwa  jest przyjmowana do 14 dni przed rozpoczęciem danego tygodnia warsztatów. W tym przypadku rezygnujący otrzymuję zwrot z potrąceniem opłaty rezerwacyjnej.

Warsztaty odbywają się w kameralnej grupie  5-12 osób  pod opieką kwalifikowanego nauczyciela

*w przypadku nie uzbierania się minimalnej 5-osobowej grupy min. 14 dni przed rozpoczęciem kolejnego tygodnia zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów*

A może leżakowanie z książką?

PROWADZĄCA:

Irina Utienkowa-Szałapak –  nauczycielka muzyki, j.angielskiego oraz edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od 8 lat prowadzi w Krakowie zajęcia dla dzieci dla dzieci 0+ tworząc autorskie scenariusze, treści i projekty. Fascynuje się wszystkim dookoła i wszystko przetwarza w zabawę!

Zapisz się, nie zwlekaj –

PRZYGODA CZEKA!

os. Centrum D 1 Pracownia KOSMUZ

Tel. 791769361

irina.szalapak@gmail.com

Zapraszamy również do Pracowni KOSMUZ w celu zapoznania się z miejscem i instruktorem!