Pracownia KOSMUZ™

Pracownia KOSMUZ – to kameralne miejsce edukacji i rekreacji dzieci 0+. Oferujemy dziecku wszechstronny rozwój poprzez zajęcia muzyczne, sensoryczne, językowe oraz swobodne zabawy! Czekamy na Ciebie – rozpocznij swoją Kreatywną Podróż 🙂

KOSMUZ mieści się w sercu Nowej Huty na Placu Centralnym (os. Centrum D 1). Wejście znajduje się od frontu budynku (wspólne drzwi z Kawiarnią Centrum). W podwórku można zaparkować samochód. Również dojedziecie do nas komunikacją miejską – przystanek Plac Centralny im. R.Reagana

W KOSMUZIE możecie znaleźć różnorodną ofertę zajęć zorganizowanych: dla maluchów 0-3 lata, przedszkolaków 3-7 lat, starszaków 7+ oraz rodziców! Proponujemy Wam zajęcia muzyczno-sensoryczne zajęcia ruchowe i j. angielski Do-Re-MISIE!, zajęcia z logopedą, animaloterapię – zajęcia z psem lub kotem, wspaniałe warsztaty plastyczne oraz spotkania Rosyjskiej Szkoły dla dzieci dwujęzycznych. Oferta zajęć nieustannie się poszerza – staramy się zapewnić każdemu możliwość doboru zajęć wg własnych potrzeb i zainteresowań!

zajęcia-muzyczne-kolory-1-kolor-czerwony
Zajęcia muzyczne

Sprawdź nasz aktualny harmonogram i wybierz zajęcia dla swojego dziecka!

Oprócz zajęć zorganizowanych Pracownia KOSMUZ oferuje również swobodną zabawę na sali PlayYourWay – do dyspozycji gości kameralna przestrzeń rozwoju sensorycznego, motorycznego i intelektualnego. PlayYourWay to również doskonała okazja na interakcje i powstanie relacji z innymi dziećmi.

W Pracowni KOSMUZ możecie zorganizować wspaniałą imprezę urodzinową na każdą kieszeń! Zapoznajcie się z nasza ofertą organizacji urodzin.

***

Niestety nie mamy windy ani podjazdu do wózków (pracownia znajduje się na półpiętrze). Wózki można zostawiać na dole w Kawiarni lub obok (oczywiście w taki sposób aby nie blokować przejścia). Prosimy – jeśli możesz, zabierz nosidło zamiast wózka! Również możesz pożyczyć w Pracowni zamek rowerowy do przypięcia wózka na dole lub poprosić o pomoc z wniesieniem wózka po schodach – jeśli akurat nie prowadzimy zajęć, na pewno pomożemy!

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy z góry za niedogodności =)

Do zobaczenia!