Sala zabaw PlayYourWay™

Sala zabaw PlayYourWay™ – to przestrzeń swobodnej zabawy Pracowni KOSMUZ™, gdzie każde dziecko może spędzać czas według własnych zainteresowań.

Sala PlayYourWay™ I udostępnia uczestnikom przeróżne edukacyjne zabawki, akcesoria, klocki, gry i książki. Każdy znajdzie dla siebie coś fajnego!

Najbardziej kochamy w PlayYourWay™ naszą gigantyczną tablicę manipulacyjną, która wywołuje zainteresowanie wszystkich uczestników od 0 do 99 lat 😏

PlayYourWay™ II – to przestrzeń ruchowo-sensoryczna. Znajdziecie w niej kilka baseników z różnym wypełnieniem do zabaw dotykowych oraz wewnętrzny plac zabaw do bujania, wspinania, huśtania się, zjeżdżania i czego jeszcze tylko dusza zapragnie! Zdecydowanie wszyscy uwielbiamy sensoryczne zabawy w Suchym Deszczu! A może trochę wspinaczki? Da się zrobić!

W odróżnieniu od zajęć edukacyjnych w grupie PlayYourWay™ – to czas, spędzony we własnym tempie bez kierowania, narzucania, wymagania czegokolwiek. Po prostu… Play your way!

Sala zabaw PlayYourWay™ jest odpłatna dla wszystkich korzystających dzieci według cennika:

Dla uczestników zajęć zorganizowanych:
9 zł/30 min, 15 zł/1h

Dla nowych gości:
12 zł/30 min, 20 zł/1h.

!Opłata na miejscu WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ!

GODZINY OTWARCIA (mogą się zmieniać na bieżąco, koniecznie prosimy o kontakt przed odwiedzinami lub o sprawdzenie przypiętego posta na naszym facebooku!)

Poniedziałek – Piątek
16.00-19.00

Środa
10.00-12.00, 16.00-19.00

Sobota
10.00-15.00

*MOŻLIWE ZMIANY – obserwuj nas na Facebooku!

Aby zabawa była przyjemna dla wszystkich, prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI PlayYourWay™

Do zobaczenia!