Dotykam Muzyki!™ 6m+

Zapraszamy wszystkie dzieciaki, które zaczynają raczkować, pełzać, siadać, wstawać, chodzić i szukać nowych doświadczeń na Dotykam muzyki!™ – zajęcia sensoryczne dla niemowląt i dzieci od 6 m+.

zajęcia sensoryczne dla niemowląt i dzieci kraków doremisie dotykam muzyke 9m pilka gimnastyczna

Te zajęcia proponują dziecku wielozmysłową stymulację większości układów, przede wszystkim – dotyku, słuchu, węchu, równowagi. W tej grupie wiekowej również trenujemy słuch muzyczny i zaczynamy kształtować poczucie rytmu, wykonując razem z maluchem proste ćwiczenia.

Dotykam Muzyki!™ od zawsze była grupą najbardziej ciekawskich i aktywnych poznawczo dzieci. Wspólne granie na instrumentach wpisujemy w  zabawę manipulacyjną, a naturalne zainteresowania otoczeniem wspieramy poprzez propozycję przeróżnych instrumentów muzycznych. Dzieci bardzo cieszą się z możliwości wspólnego grania na gitarze razem z Instruktorem!

Niezbędną część zajęć dla dzieci w tym wieku stanowią pierwsze ćwiczenia motoryczne, które staramy się wykonywać na każdym spotkaniu. Proponujemy również wiele ciekawych zabaw muzycznych i ruchowych, które można wykonywać z dzieckiem w domu (każdy uczestnik na życzenie dostaje teksty piosenek). Zapraszamy wszystkie maluszki, które rozpoczynają swoją przygodę poznawania świata do wspólnej zabawy!

Obowiązują zapisy: wyślij zgłoszenie na zajęcia sensoryczne dla niemowląt i dzieci Dotykam Muzyki!™ albo skontaktuj się z nami: 

Pracownia KOSMUZ os. Centrum D 1
Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!