Little Travellers: język angielski dla dzieci 7+

Zastanawiasz się czy nie zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego? Masz dziecko, które jest totalnie pogubione i nie radzi sobie na lekcjach w szkole? A może odwrotnie, radzi sobie dobrze oraz interesuje się językiem obcym i coraz bardziej traci motywację do nauki z racji niesprzyjającego otoczenia?

Dla uczniów szkoły podstawowej stworzyliśmy ofertę zajęć z j.angielskiego, na których trenujemy aż do skutku zwroty i słownictwo, ćwiczymy zrozumienie i aktywną wypowiedź. Wszystko robimy przez sensoryczne, ruchowe, motoryczne ćwiczenia i zabawy!

Każde dziecko jest naprawdę mądre, sprytne i dużo potrafi. Naszym zadaniem jest stworzyć warunki do zrealizowania tego potencjału. Nic nie jest warto tyle ile dobry start w nauce języka!

Na angielskim Little Travellers stawiamy na komunikację – samodzielna wypowiedź lub zrozumiane pytanie daje ogromną satysfakcję! Nauka języka nie może polegać na nieskończonych kolorowankach w książce, podstawa – to tworzenie przeróżnych sytuacji komunikatywnych i zachęcanie dziecka do aktywnej wypowiedzi. Wskazanie palcem na zabawkę z krzykiem „big dog!” – z własnej chęci, bez przymusu, to większy krok w nauce języka niż 100 pokolorowanych psów.

Dla stworzenia nowego połączenia neuronalnego (które jest potrzebne żeby coś zapamiętać) mózg potrzebuje około 200 powtórek. Chyba że jest to robione przez zabawę, wtedy wystarczy… około 18-20! Szokująca różnica, prawda? Dlatego dzieci uczą się łatwiej, a my musimy tylko zapewnić im odpowiednią przestrzeń do rozwoju.

Zapraszamy na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w Nowej Hucie. Nasze tematyczne kursy są skierowane na utrwalenie i praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.

Na kursach Little Travellers:

Stawiamy na mówienie!
Bezstresowo, w zabawie zaczynamy traktować język obcy jako narzędzie komunikacji. Całe zajęcia są prowadzone po angielsku.

Pracujemy z dziećmi!
Dużo zabaw sensorycznych dodają motywacji do nauki. Nasze dzieci nie siedzą w ławkach! Po całym dniu szkoły te zajęcia nie są dodatkowym obciążeniem lecz przyjemnym spędzaniem czasu i odpoczynkiem. Sensownym!

Tylko na żywo!
Uwzględniając  ówczesną sytuacje i nadmiar gadżetów elektronicznych w życiu dziecka zajęcia Little Travellers są prowadzone wyłącznie na żywo, offline, face-to-face. Wykorzystanie realnych przedmiotów i zabawek pozwala stworzyć wiele sytuacji komunikatywnych i zachęcić dziecko do mówienia.

Indywidualne podejście!
Nie pobieramy dodatkowych opłat za podręczniki! Dzieci pracują na pojedynczych kartach pracy dostosowanych do poziomu, możliwości i zapotrzebowania grupy.

Tematycznie i praktycznie!
Kursy o różnej tematyce mają ten sam cel: zachęcić do mówienia, utrwalić podstawowe zwroty i świadomie się nimi posługiwać. Zakres tematyki konkretnego kursu rozbudowuje dodatkowe słownictwo i daje więcej możliwości do zastosowania języka obcego w żywej konwersacji. Natomiast wszystkie kursy obowiązkowo trenują takie tematy jak emocje, uczucia, liczenie, zwroty komunikatywne, słownictwo związane z codziennym życiem, orientacje w przestrzeni, ruch, podstawowe polecenia nauczyciela i wiele innych.

HARMONOGRAM KURSÓW
2021-22 SEMESTR II

*zajęcia są prowadzone w Pracowni KOSMUZ os. Centrum D 1

Good Cook’s Book  // Food                        poniedziałek 15.30, poniedziałek 18.30
Fly or Drive? // Vehicles                              wtorek 15.20, wtorek  18.50
Wild Life  // Animals                                    czwartek 16.30, czwartek 18.30
Green World  //  Nature                             środa 15.30, środa 19.00

Wejścia próbne:  31/01-14/02 lub w trakcie kursu zgodnie z harmonogramem
17 zajęć  * 45 minut,  14/02 – 23/06
Opłata: cały semestr 560 zł lub 5 rat*130 zł płatne do dnia 10 każdego miesiąca

Kameralne grupy 3-7 osób
Możliwość odrobienia zajęć
Koszt wejścia próbnego: GRATIS w przypadku wykupienia kursu lub 40 zł.

Obowiązują zapisy: wyślij zgłoszenie albo skontaktuj się z nami: 

Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!