Little Travellers™ Buddy 7+

Zastanawiasz się czy nie zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego? Masz dziecko, które jest totalnie pogubione i nie radzi sobie na lekcjach w szkole? A może odwrotnie, radzi sobie dobrze oraz interesuje się językiem obcym i coraz bardziej traci motywację do nauki z racji niesprzyjającego otoczenia?

zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Dla uczniów szkoły podstawowej stworzyliśmy ofertę zajęć z j.angielskiego, na których trenujemy aż do skutku zwroty i słownictwo, ćwiczymy zrozumienie i aktywną wypowiedź. Wszystko robimy przez sensoryczne, ruchowe, motoryczne ćwiczenia i zabawy!

Każde dziecko jest naprawdę mądre, sprytne i dużo potrafi. Naszym zadaniem jest stworzyć warunki do zrealizowania tego potencjału. Nic nie jest warto tyle ile dobry start w nauce języka!

zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Na angielskim Little Travellers™ stawiamy na komunikację – samodzielna wypowiedź lub zrozumiane pytanie daje ogromną satysfakcję! Nauka języka nie może polegać na nieskończonych kolorowankach w książce, podstawa – to tworzenie przeróżnych sytuacji komunikatywnych i zachęcanie dziecka do aktywnej wypowiedzi. Wskazanie palcem na zabawkę z wykrzykiem „big dog!” – z własnej chęci, bez przymusu, to większy krok w nauce języka niż 100 pokolorowanych psów.

zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Dla stworzenia nowego połączenia neuronalnego (które jest potrzebne żeby coś zapamiętać) mózg potrzebuje około 200 powtórek. Chyba że jest to robione przez zabawę, wtedy wystarczy… około 18-20! Szokująca różnica, prawda? Dlatego dzieci uczą się łatwiej, a my musimy tylko zapewnić im odpowiednią przestrzeń do rozwoju.

Zapraszamy na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w Nowej Hucie. Nasze tematyczne kursy są skierowane na utrwalenie i praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.

Na kursach Little Travellers™:

Stawiamy na mówienie!
Bezstresowo, w zabawie zaczynamy traktować język obcy jako narzędzie komunikacji. Całe zajęcia są prowadzone po angielsku.

Pracujemy z dziećmi!
Dużo zabaw sensorycznych dodają motywacji do nauki. Nasze dzieci nie siedzą w ławkach! Po całym dniu szkoły te zajęcia nie są dodatkowym obciążeniem lecz przyjemnym spędzaniem czasu i odpoczynkiem. Sensownym!

Tylko na żywo!
Uwzględniając  ówczesną sytuacje i nadmiar gadżetów elektronicznych w życiu dziecka zajęcia Little Travellers są prowadzone wyłącznie na żywo, offline, face-to-face. Wykorzystanie realnych przedmiotów i zabawek pozwala stworzyć wiele sytuacji komunikatywnych i zachęcić dziecko do mówienia. Zero ekranów!

Indywidualne podejście!
Nie pobieramy dodatkowych opłat za podręczniki! Dzieci pracują na pojedynczych kartach pracy dostosowanych do poziomu, możliwości i zapotrzebowania grupy.

Tematycznie i praktycznie!
Kursy o różnej tematyce mają ten sam cel: zachęcić do mówienia, utrwalić podstawowe zwroty i świadomie się nimi posługiwać. Zakres tematyki konkretnego kursu rozbudowuje dodatkowe słownictwo i daje więcej możliwości do zastosowania języka obcego w żywej konwersacji. Natomiast wszystkie kursy obowiązkowo trenują takie tematy jak emocje, uczucia, liczenie, zwroty komunikatywne, słownictwo związane z codziennym życiem, orientacje w przestrzeni, ruch, podstawowe polecenia nauczyciela i wiele innych.

zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Semestralne kursy tematyczne

Wild Life  // Animals 
Good Cook’s Book  // Food
Green World  //  Nature                    
Fly or Drive? // Vehicles                            
I like school! // Everyday life   
Where & When? // Space & time

Pracujemy w bardzo kameralnych grupach. Również możesz się umówić na zajęcia indywidualne!

Masz młodsze dziecko? Zapraszamy na  Little Travellers Baby 0+, Little Travellers Toddler 2,5+ oraz  Little Travellers Kid 3,5+!

Zapisy na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego: wyślij zgłoszenie albo skontaktuj się z nami: 

Pracownia KOSMUZ os. Centrum D 1
Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!