Dla żłobków i przedszkoli

Zajęcia muzyczne i język angielski dla żłobków i przedszkoli

Serdecznie zapraszam do współpracy żłobki i przedszkola z całego Krakowa, które chcą urozmaicić swoją ofertę dla dzieci. Wyjątkowe autorskie zajęcia muzyczne Do-Re-Misie! łączą w sobie różnorodne elementy, pozwalające w pełni korzystać z tych zajęć nawet najmłodszym uczestnikom. Całemu zajęciu towarzyszy żywy śpiew z gitarą, a przeróżne zabawki i pomoce na pewno zachęcą każdego malucha do aktywnego udziału! 

W ofercie programy:

Zajęcia dla dzieci specjalnej troski


Zapraszam do współpracy również placówki integracyjne oraz specjalne. Zajęcia  muzyczne Do-Re-Misie! świetnie sprawdzają się w pracy z dziećmi z autyzmem oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi. Różnorodne formy pracy, skierowane na rozwój słuchu muzycznego, mowy, ruchu, motoryki dużej i małej oraz kreatywności pozwalają osiągnąć duży postęp nawet z dziećmi mającymi trudności w pracy grupowej. 

Koszt zajęć grupowych (grupy do 7 dzieci w żłobkach, do 10 dzieci w przedszkolach, do 5 dzieci w placówkach specjalnych) – od 60 zł brutto za zajęcie (wystawiamy faktury). Cena zależy od wielu czynników – czasu trwania zajęcia, lokalizacji, ilości zajęć, więc w przypadku zainteresowania bardzo proszę o kontakt w celu wspólnego ustalenia ceny i doprecyzowania wszystkich szczegółów!

Kontakt:

irina.szalapak@gmail.com
tel. 791 769 361