Little Travellers™ Toddler: j.angielski 2,5+

Język angielski dla maluchów od 2 r.ż.? Mamy to! Little Travellers™ Toddler – to autorskie zajęcia z j. angielskiego dla najmłodszych. Na tych zajęciach pomału zaczynamy edukację językową poprzez kreatywne ćwiczenia – sensoryczne, muzyczne, motoryczne, plastyczne i ruchowe. Różnorodne zabawy pozwala dziecku bezstresowo i niezauważalnie zacząć oswajać się z nowym językiem.

Na język angielski dla maluchów każde dziecko przychodzi razem ze swoim opiekunem. W towarzystwie bliskiej osoby każdy uczestnik czuje się bezpiecznie i może spokojnie pojąć pierwsze kroki w nauce języka obcego.

„Little Travellers” – to wesoła podróż w przeróżne zakątki, gdzie odnajdziemy nie tylko wiedzę z j. angielskiego, ale również wszechstronne wsparcie obszarów mózgowych pozwalające tę wiedzę przyswoić.

Sensomotoryka

Ćwiczenia sensoryczne i motoryczne – podstawa tych zajęć.  Rozwój motoryki małej, szczególnie precyzyjnych ruchów ręki, jest ściśle związany z rozwojem mowy – obszary w korze mózgowej odpowiedzialne za ruchy dłoni oraz narządów artykulacyjnych leżą w bezpośrednim sąsiedztwie. Stymulacja w obrębie dłoni pośrednio pobudza ośrodki mózgu, które kierują ruchami warg, języka i krtani.

Muzyka

Różnorodne zabawy z wykorzystaniem ciekawych pomocy zachęcają i motywują dziecko do powtarzania słówek. Autorskie piosenki wykonane na żywo z gitarą dodatkowo rozwijają dziecko muzycznie: na zajęciach również dużo gramy na instrumentach i rytmizujemy.

Całe zajęcia odbywają się w języku angielskim: dzięki temu dziecko osłuchuje się z językiem obcym od małego. Zajęcia również będą pasowały tym Rodzicom, które wychowują dzieci w nurcie dwujęzyczności zamierzonej.

Plastyka

Wszystkie materiały są wliczone w cenę zajęć – dziecko samo tworzy własny „podręcznik”. Na każdych zajęciach oprócz powtarzanych rutyn pojawia się nowy temat. Uczestnicy na każdym spotkaniu robią prace plastyczną, którą zabierają do domu i mogą powtórzyć razem z Rodzicami przerabiane treści.

Zapraszamy! Na pewno będzie to czas aktywnej, energicznej i pożytecznej zabawy! Wykorzystamy wszystko  najbardziej lubiane przez dzieci, nadamy temu nowy sens i przy okazji będziemy się uczyć!

Na język angielski dla maluchów zapraszamy dzieci, które ukończyły 2,5 r., w towarzystwie opiekuna (każdy opiekun czynnie uczestniczy w zajęciach razem ze swoim dzieckiem).

Masz młodsze dziecko? Zapraszamy na ogólnorozwojowe zajęcia w j.angielskim Little Travellers™ Baby 0+.

Masz starsze dziecko? Sprawdź ofertę zajęć dla przedszkolaków Little Travellers™ Kid lub uczniów szkoły podstawowej I-III Little Travellers™ Buddy!

Obowiązują zapisy: wyślij zgłoszenie albo skontaktuj się z nami: 

Pracownia KOSMUZ os. Centrum D 1
Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!