Little Travellers™ Baby: j.angielski 0+

Najmłodsze pociechy wraz z opiekunami zapraszamy na język angielski dla niemowląt. Little Travellers™ Baby – to ogólnorozwojowe zajęcia w j.angielskim dla dzieci 0-2,5 r. Różnorodne aktywne zabawy wesprą rozwój małego człowieka i pozwolą dziecku osłuchać się z nowym językiem w towarzystwie rówieśników.

Na zajęciach używamy mnóstwo ciekawych pomocy i zabawek, śpiewamy piosenki z pokazywaniem, trenujemy motorykę, ruszamy się i tańczymy. Stała rutyna zajęć pozwoli dziecku małymi krokami, bezstresowo oswoić się w towarzystwie innych dzieci.

Pierwsze ćwiczenia sensomotoryczne – zawsze ciekawe doświadczenie dla dziecka! Angielski dla niemowląt – to odpowiedni czas na to, żeby zacząć doświadczać różnych materiałów rozwijając zmysł dotyku.

doremisie zajęcia język angielski dla dzieci morze barwiony ryż na niebiesko rybka kamyki wodorosty zabawa sensoryczna

Różnorodne zabawy z wykorzystaniem ciekawych pomocy zachęcają i motywują dziecko do powtarzania słówek. Autorskie piosenki wykonane na żywo z gitarą dodatkowo rozwijają dziecko muzycznie: na zajęciach również dużo gramy na instrumentach i rytmizujemy.

Całe zajęcia odbywają się w języku angielskim: dzięki temu dziecko osłuchuje się z językiem obcym od małego. Zajęcia również będą pasowały tym Rodzicom, które wychowują dzieci w nurcie dwujęzyczności zamierzonej.

Oprócz autorskich treści wykorzystujemy również znane i lubiane angielskie piosenki i wierszyki Nursery Rhymes – nasze propozycje zabaw możesz wykorzystać spędzając czas wolny z dzieckiem w domu.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_20221002_211339-1024x824.jpg

Zapraszamy! Na pewno będzie to czas aktywnej, energicznej i pożytecznej zabawy! Wykorzystamy wszystko  najbardziej lubiane przez dzieci, nadamy temu nowy sens i przy okazji będziemy się uczyć!

Masz starsze dziecko? Sprawdź ofertę zajęć dla toddlerów Little Travellers™ Toddler, przedszkolaków Little Travellers™ Kid lub uczniów szkoły podstawowej I-III Little Travellers™ Buddy!

Obowiązują zapisy: wyślij zgłoszenie albo skontaktuj się z nami: 

Pracownia KOSMUZ os. Centrum D 1
Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!