Muzyczny Dzień™ 3m+

Najmłodszych uczestników zapraszamy na zajęcia muzyczne dla niemowląt wg programu  Muzyczny Dzień™. Można dołączyć już od 3 miesiąca życia!

zajęcia muzyczne dla niemowląt Krakow doremisie muzyczny dzien 3m+

Zajęcia w najmłodszej grupie polegają na dostarczaniu dziecku różnorodnych bodźców, stymulujących zmysły wzroku, słuchu, dotyku, propriocepcji (poczucia własnego ciała) i równowagi. Razem z wesołymi piosenkami robimy masażyki i ćwiczenia ruchowe, bawimy się, śpiewamy, gramy na instrumentach muzycznych i tańczymy.

Najważniejszym elementem zajęć w najmłodszej grupie są piosenki, związane z codziennym życiem dziecka. Na zajęciach uczymy się piosenek do kąpieli, jedzenia, spaceru, na zasypianie i na przebudzenie, na ubieranie i na przytulanie, i wielu innych. Tworząc swój „Muzyczny dzień”, mama może urozmaicić pobyt z dzieckiem w domu, a nieraz znana melodia pomoże uspokoić lub rozweselić malucha. Na naszych zajęciach zachęcamy do otaczania dziecka muzyką, a szczególnie – macierzyńskim śpiewem, i proponujemy konkretne rozwiązania – jak to zrobić i „co zaśpiewać”.

Zajęcia dla niemowląt odbywają się w towarzystwie żywego śpiewu i gitary. Piosenki, które śpiewamy, nie są „śpiewem abstrakcyjnym”, jest ich łatwo się nauczyć (każdy uczestnik na życzenie dostaję teksty). Zapraszamy!

Obowiązują zapisy: wyślij zgłoszenie albo skontaktuj się z nami: 

Pracownia KOSMUZ os. Centrum D 1
Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!