Zajęcia z psem

Zajęcia indywidualne

Szukasz dodatkowych zajęć dla swojego Dziecka? Dogoterapia – zajęcia z psem w Nowej Hucie – to wspaniała okazja spędzić czas przyjemnie i pożytecznie!

W towarzystwie psiej terapeutki Mani oraz pani Doroty dzieci i rodzice poznają wiele psich ciekawostek, będą trenować małą i dużą motorykę, tworzyć prace plastyczne i wspaniale się bawić. Dla dzieci nieuczęszczających do żłobka lub przedszkola te zajęcia również będą doskonałą okazją do spędzenia czasu w gronie rówieśników, nabycia umiejętności komunikacji i pracy zespołowej.

Zarówno Mania jak i pani Dorota są certyfikowanymi specjalistkami w swojej dziedzinie.

Zajęcia grupowe

Terminy na kolejny miesiąc pojawiają się na naszym Facebooku lub w ankecie zgłoszeniowej.

Zajęcia grupowe odbywają się w grupach 2-6 osobowych i trwają do 45 minut w zależności od wieku i możliwości dzieci. Obowiązuje podział wiekowy:


Grupa I: maluchy 2-4 lata (z opiekunem, do 6 dzieci w grupie)
Grupa II: starszaki 5-8 lat (bez opiekuna, do 7 dzieci w grupie)

Koszt uczestnictwa w zajęciach grupowych wynosi 65 zł/dziecko (płatne przelewem na konto przed zajęciami)

Terminy do ustalenia wg możliwości Uczestnika i Instruktora.

Koszt zajęć indywidualnych wynosi 130 zł/dziecko (płatne przelewem na konto przed zajęciami)

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy: wyślij zgłoszenie lub skontaktuj się z nami:
791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Przeciwwskazania do uczestnictwa w zajęciach:
1.Alergia na psią sierść, ślinę
2.Choroby skóry
3.Otwarte rany
4.Pasożyty
5.Dogofobia – strach przed psem
6.Agresja skierowana przeciwko psu

Aby zabawa była przyjemna i pożyteczna dla wszystkich, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zajęć. Każdy zgłoszony uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania zasad.

Dogoterapia zajęcia z psem: REGULAMIN

1.Prosimy o punktualność, po rozpoczętych zajęciach spóźniony uczestnik nie zostanie wpuszczony ze względu na rozproszenie psa-terapeuty i innych uczestników zajęć. Z tego samego powodu w trakcie zajęć nie wychodzimy ani nie wchodzimy na sale.
2.Na salę wchodzimy w czystych skarpetach, dezynfekujemy ręce. Zabrania się jedzenia w trakcie zajęć.
3. Każde dziecko do 4 r.ż. (Grupa I) wchodzi na zajęcia z opiekunem. Starsze dzieci z grupy II wchodzą na zajęcia bez opiekuna. Jeśli dziecko źle znosi rozstanie z rodzicem, należy wybrać młodszą grupę.
4. Opiekun ponosi pełną odpowiedzialność za dziecko, w momencie kontaktu dziecka z psem musi być obok. Każde dziecko (od 5 r.ż.) uczestniczące w zajęciach bez opiekuna jest zobowiązane stosować się do poleceń Instruktora.
5. Pies-terapeuta Mania z natury to zwierzę spokojne, które nie lubi hałasu. Prosimy uszanować jej komfort zachowując się cicho, bez krzyczenia i biegania.
6. Pod żadnym pozorem nie podnosimy psa, nie bierzemy go na ręce oraz go nie przytrzymujemy. Nawet najspokojniejsze zwierzę może poczuć się wtedy zagrożone i próbować się uwolnić, co może skutkować podrapaniem.
7. Psa można fotografować wyłącznie bez lampy błyskowej.
8. Psa można dokarmiać jedynie smaczkami rozdanymi przez Instruktora.
9. W trakcie zajęć nie cmokamy i nie przywołujemy na siłę psa, Mania podejdzie do uczestników sama jak będzie chciała. Natomiast cmokanie jest sygnałem którym Instruktor porozumiewa się z Manią.
10. Każdy Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania danych zasad i wytłumaczenia ich w przystępny sposób swojemu dziecku przed zajęciami aby spotkanie było przyjemne i pożyteczne dla wszystkich.
11.Instruktor pozostawia sobie prawo wyprosić uczestnika jeżeli nie dostosuje się do zasad panujących w trakcie zajęć z Manią.

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!