Sala zabaw PlayYourWay™ zasady

 1. Absolutnie każde wejście na salę zabaw jest ODPŁATNE! Uczestnicy zajęć którzy nie planują odpłatnej zabawy są zobowiązani do pozostania w poczekalni do czasu rozpoczęcia zajęć oraz do natychmiastowego opuszczenia sali po zajęciach (zabawa jest również odpłatna dodatkowo, jeśli dziecko rezygnuje z uczestnictwa w zajęciach i wychodzi w trakcie).
 2. Rodziców oczekujących na odbiór swojego dziecka po zajęciach prosimy o pozostanie w poczekalni KOSMUZu, nie na przestrzeni zabawowej.
 3. Prosimy o wpisanie na listę czasu rozpoczęcia i zakończenia zabawy w momentach kiedy dziecko wchodzi oraz opuszcza zabawową przestrzeń.
 4. Rozliczenie się wyłącznie GOTÓWKĄ nastepuje w chwili opuszczenia dzieckiem przestrzeni zabawowej. Jeśli nie masz gotówki – wpisz „KREDYT” obok swojego czasu zabawy i zapłać następnym razem.
 5. Cennik:
  Dla uczestników zajęć zorganizowanych:
  9 zł/30 min, 15 zł/1h
  Dla pozostałych gości:
  12 zł/30 min, 20 zł/1h.
 6. Rodzeństwo uczestników zajęć płaci wg cennika dla uczestników.
 7. Tylko uczestnik może odrabiać płatności za swoje zajęcia karnetowe na sali zabaw.
 8. Każdy opiekun ponosi odpowiedzialność za swoje dziecko na sali zabaw (nie mamy animatorów!) oraz za szkody ewentualnie przez niego wyrządzone.
 9. Każdy opiekun zobowiązuje się do obserwacji i pilnowania swojego dziecka na sali zabaw.
 10. Na sale wchodzimy bez butów, w czystych skarpetach.
 11. Zobowiązuje ZAKAZ wnoszenia i spożywania jedzenia oraz napojów na przestrzeni zabawowej.
 12. Podczas zabawy szanujemy granice innych dzieci i dorosłych, staramy się nie wtrącać w zabawę innego dziecka jeśli nie wyraziło na to jasnej zgody.
 13. Każda zabawa powinna być BEZPIECZNA dla przestrzeni, uczestnika i innych dzieci. PlayYourWay nie jest przestrzenią sportową ani placem zabaw na świeżym powietrzu – ograniczają nas ściany, sufity i okna.
 14. Po skończonej zabawie staramy się odkładać zabawki na swoje miejsca lub na inną wolną półkę. Posłuży to wyłącznie na korzyść każdego uczestnika zabawy.
 15. Zobowiązuje ZAKAZ wysypywania wypełnienia basenów z fasolą i piaskiem na sali PlayYourWay II. Każdy opiekun jest zobowiązany pilnować swojego dziecka oraz jego zabaw. Jeśli przez przypadek wypełnienie zostało wysypane, prosimy o posprzątanie (szczotka dostępna na miejscu).