Dla żłobków i przedszkoli

Zajęcia muzyczne i język angielski dla żłobków i przedszkoli

Serdecznie zapraszam do współpracy żłobki i przedszkola z całego Krakowa, które chcą urozmaicić swoją ofertę dla dzieci. Wyjątkowe autorskie zajęcia muzyczne Do-Re-MISIE!™ łączą w sobie różnorodne elementy, pozwalające w pełni korzystać z tych zajęć nawet najmłodszym uczestnikom. Każdym zajęciom towarzyszy żywy śpiew z gitarą, a przeróżne zabawki i pomoce na pewno zachęcą każdego malucha do aktywnego udziału! 

Mnóstwo sensorycznych, motorycznych, ruchowych, logopedycznych ćwiczeń w połączeniu z żywym śpiewem i aktywnym muzykowaniem (dzieci dużo same grają na instrumentach) tworzą niepowtarzalne zajęcia. Między innymi skutecznie uczymy się pracować w grupie, współpracować z rówieśnikami i nauczycielem. Odczuwamy muzykę jako część naszego życia, pozwalającą każdą codzienną czynność zamienić w artystyczny proces.

Do-Re-MISIE!™ są typem zajęć gdzie stawiamy na indywidualne podejście i aktywne muzykowanie. Z tego powodu liczba dzieci w grupie jest ograniczona (maks. 8 dzieci).

W ofercie programy:

Zajęcia dla dzieci specjalnej troski
Zapraszam do współpracy również placówki integracyjne oraz specjalne. Zajęcia  muzyczne Do-Re-Misie! świetnie sprawdzają się w pracy z dziećmi z autyzmem oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi. Różnorodne formy pracy, skierowane na rozwój słuchu muzycznego, mowy, ruchu, motoryki dużej i małej oraz kreatywności pozwalają osiągnąć duży postęp nawet z dziećmi mającymi trudności w pracy grupowej. 

Cennik zajęć grupowych (cena dotyczy zajęć 30 min podczas jednego spotkania)

1 Grupa do 8 dzieci (opłata minimalna)- 170 zł; 8-16 dzieci (2 grupy) – 220 zł; 17-24 dzieci (3 grupy) – 300 zł; 25+ dzieci (4 grupy) – 390 zł; każda kolejna grupa ponad 4: + 90 zł, maks. do 6 grup pod rząd.

Nie prowadzimy typowej rytmiki, Do-Re-MISIE – to muzyczno-sensoryczne zajęcia wysokiej jakości, sprawdzone czasem i setkami dzieci oraz rodziców. Z racji specyfiki zajęć nie mamy możliwości prowadzenia spotkań w większych grupach i prosimy o niewysyłanie takich zapytań, jeśli nie mają Państwo możliwości podzielenia uczestników na mniejsze grupy. Przepraszamy za niedogodności!

Mozliwe jest również prowadzenie zajęć w bawialniach na terenie Krakowa (zajęcia wylacznie odplatne dla uczestników, nie współpracujemy z Klubami Rodzica). Koszt 1 zajęć 45 minut – 200 zł za jedne zajęcia, 2 i więcej zajęć pod rząd- 180 zł za jedne zajęcia. Grupy do 8 dzieci.

Za zajęciu wystawiamy faktury bez VAT.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
irina.szalapak@gmail.com
tel. 791 769 361