Muzyczne Abecadło 4+

Nauka liter dla przedszkolaka – trudna sprawa czy świetna zabawa? Na naszych zajęciach nie mamy zwątpienia co do odpowiedzi! Każdą literę stworzymy z własnego ciała, narysujemy, skonstruujemy, wykleimy, ulepimy, zaśpiewamy… Zajęcia „Muzyczne Abecadło” – to wszechstronny kreatywny trening łączący w sobie różnorodne bodźce i wspierający twórcze, nietypowe spojrzenie na świat u najmłodszych.

litera g duża na dywanie kolorowe dzwoneczki doremisie muzyczne abecadło

„G” jak Głodna Gąsienica! Ile potraw na literę G potrafisz wymienić?

Nie zabraknie na zajęciach ruchu, śpiewania, grania na instrumentach muzycznych, rytmizowania oraz treningu słuchowego – całemu zajęciu towarzyszy żywy śpiew i gitara. Dziecko jest aktywne i nie lubi siedzieć? Dziecko jest nieśmiałe i woli ciche zabawy sensoryczne? Dziecko nie interesuję się czytaniem ani literami?  Dziecko ma żywą wyobraźnie i lubi zmyślać? Wszystkich zapraszamy do nas!

doremisie muzyczne abecadło litera D droga samochody dinozaury

„D”: Droga czy Dino? Obydwie rzeczy takie fajne, że ciężko zdecydować!

„Muzyczne Abecadło” – to autorski program Iriny Utienkowej-Szałapak, w których każde zajęcie tworzy unikatowy zestaw ćwiczeń i zadań powiązanych z określoną literą polskiego alfabetu. Zajęcia pasują jak dla  rozpoczynających przygody z literkami tak i dla zaawansowanych przedszkolaków  – razem kształtujemy twórcze podejście do znanych rzeczy. Połączenie różnych form pracy pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie – na tych zajęciach odnajdą się również dzieci i bardzo aktywne, i skłonne do obserwacji, i lubiące prace plastyczne, i potrzebujące stymulacji sensorycznych.

doremisie muzyczne abecadło kolorowe litery ścieżka dziecko się bawi literami

„Muzyczne Abecadło” – praca na większą skalę!

Do zobaczenia!

Obowiązują zapisy: wyślij zgłoszenie albo skontaktuj się z nami: 

Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!