Lekcje śpiewu

Zapraszamy na indywidualne lekcje śpiewu wszystkich chętnych! Zajęcia są przeznaczone dla osób w każdym wieku oraz bez względu na poziom.


Czego można się nauczyć na lekcjach emisji głosu?


– zapoznanie się z poprawną emisją głosu oraz nauka rozmaitych technik wokalnych, dopasowanych indywidualnie do potrzeb oraz preferencji ucznia
– nauka prawidłowego oddechu oraz dykcji
– poszerzenie skali głosu, wiedza jak śpiewać wysoko bez wysiłku
– interpretacja utworów, wyrażanie emocji dźwiękiem
– przygotowanie do wszelkiego rodzaju przesłuchań, występów, egzaminów wstępnych w szkołach muzycznych oraz na uczelniach muzycznych

Lekcje śpiewu są przeznaczone dla osób w każdym wieku oraz bez względu na poziom. Każde zajęcia są dopasowywane indywidualnie do potrzeb oraz preferencji ucznia.

Zajęcia indywidualne są prowadzone w piątki od 15 do 19, terminy do uzgodnienia. Zapraszamy dzieci i dorosłych!

Istnieje również możliwość prowadzenia zajęć w j. angielskim lub rosyjskim.

Koszt zajęć indywidualnych: 100 zł/45 min

Również zapraszamy dzieci na grupowe zajęcia umuzykalniające w j.angielskim Feel the Rhythm. Są to zajęcia muzyczne z elementami metody Gordona. Celem zajęć jest uwrażliwienie na dźwięki i muzykę, a także poprawa dykcji oraz zwiększenie płynności mowy. Regularne uczestnictwo powoduje, że maluchy zaczynają szybciej mówić oraz śpiewać. W trakcie zajęć realizujemy nieskomplikowane rytmy, śpiewamy oraz osłuchujemy się z piosenkami, poznajemy różne rytmy, instrumenty i zabawy w duchu nursery rhymes. Śpiewamy piosenki wraz z pokazywaniem oraz graniem na instrumentach!
Całe zajęcia są prowadzone w j.angielskim.

Piątek
17.00 dzieci 4+ (bez opiekuna)
18.00 dzieci 0-4 (z opiekunem)

Dla zapisy wypełnij zgłoszenie lub skontaktuj się z nami:

tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com