Little Travellers™ Kid: j.angielski 3,5+

Szukasz ciekawych zajęć z j.angielskiego? Zapraszamy na Little Travellers™ Kid – angielski dla dzieci stworzony z myślą o wspieraniu  naturalnej ciekawości i zainteresowań najmłodszych. Zestaw kreatywnych ćwiczeń łączących w sobie teatralne, sensoryczne, muzyczne, motoryczne, plastyczne i ruchowe zabawy pozwala dziecku bezstresowo i niezauważalnie oswoić się z nowym językiem lub wesprzeć przedszkolną edukację.

doremisie zajęcia język angielski dla dzieci książka building sites usborne koparka

Na zajęciach staramy się nie tylko uczyć słówek, ale również wplatać je w czynności i zabawy przyzwyczajając się do swobodnego posługiwania się podstawowymi zwrotami. Język angielski dla dzieci nie musi być nudny: zawsze dobrze się bawimy jednocześnie dobrze się ucząc!

doremisie zajęcia język angielski dla dzieci książka one rainy day deszcz

Little Travellers™ – to wesoła podróż w przeróżne zakątki, gdzie odnajdziemy nie tylko wiedzę z j. angielskiego, ale również wszechstronne wsparcie obszarów mózgowych pozwalające tę wiedzę przyswoić.

Sensomotoryka

doremisie zajęcia język angielski dla dzieci morze barwiony ryż na niebiesko rybka kamyki wodorosty zabawa sensoryczna

Ćwiczenia sensoryczne i motoryczne – podstawa tych zajęć.  Rozwój motoryki małej, szczególnie precyzyjnych ruchów ręki, jest ściśle związany z rozwojem mowy – obszary w korze mózgowej odpowiedzialne za ruchy dłoni oraz narządów artykulacyjnych leżą w bezpośrednim sąsiedztwie. Stymulacja w obrębie dłoni pośrednio pobudza ośrodki mózgu, które kierują ruchami warg, języka i krtani.

Muzyka

Różnorodne zabawy z wykorzystaniem ciekawych pomocy zachęcają i motywują dziecko do powtarzania słówek. Autorskie piosenki wykonane na żywo z gitarą dodatkowo rozwijają dziecko muzycznie: na zajęciach również dużo gramy na instrumentach i rytmizujemy.

Całe zajęcia odbywają się w języku angielskim: dzięki temu dziecko osłuchuje się z językiem obcym od małego. Zajęcia również będą pasowały tym Rodzicom, które wychowują dzieci w nurcie dwujęzyczności zamierzonej.

Plastyka

Wszystkie materiały są wliczone w cenę zajęć – dziecko samo tworzy własny „podręcznik”. Na każdych zajęciach oprócz powtarzanych rutyn pojawia się nowy temat. Uczestnicy na każdym spotkaniu robią kartę pracy (dzieci 3+), którą zabierają do domu i mogą powtórzyć razem z Rodzicami przerabiane treści.

Zapraszamy! Na pewno będzie to czas aktywnej, energicznej i pożytecznej zabawy! Wykorzystamy wszystko  najbardziej lubiane przez dzieci, nadamy temu nowy sens i przy okazji będziemy się uczyć!

Grupy wiekowe
Little Travellers™ Kid I 3,5-5 lat
Little Travellers™ Kid II: 5-6 lat
Little Travellers™ Kid III: 6-7 lat

W zajęciach Little Travellers™ Kid dziecko uczestniczy bez opiekuna. Jeśli wolisz być razem ze swoim dzieckiem, zapraszamy na grupę Little Travellers™ Toddler.

Masz starsze dziecko? Sprawdź ofertę zajęć dla uczniów szkoły podstawowej I-III. Little Travellers™: język angielski dla dzieci 7+ – to zajęcia nastawione na aktywną komunikację!

Obowiązują zapisy: wyślij zgłoszenie albo skontaktuj się z nami: 

Pracownia KOSMUZ os. Centrum D 1
Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!