Blog

Wiosenna Promocja 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich stałych i nowych uczestników do skorzystania z oferty zniżkowej na zajęcia Do-Re-MISIE! „Wiosenna Promocja” obowiązuje od marca do maja 2019 roku.

klucz-wiolinowy-roslina-trawa-zielony-natura-muzyka-doremisie-wiosna-wiosenna-promocja-2019

Przez 3 miesiące (o3/19-05/19) można będzie skorzystać z wyjątkowej oferty. Jeśli uczestnik przyprowadzi na zajęcia NOWEGO kolegę lub koleżankę – OBOJE dostaną zniżkę na karnet 10%!

Ponadto, jeśli DWOJE nowych uczestników zapiszą się na zajęcia razem również mogą skorzystać ze zniżki!

Ponadto, mogą to być uczestnicy w różnych grupach wiekowych i w różnych lokalizacjach – wystarczy że obie osoby potwierdzą swoją znajomość, chęć wspólnego skorzystania ze zniżki i jednocześnie dokonają opłaty za zajęcia 🤝!

Wiosenna Promocja 2019: Regulamin

Czytaj dalej Wiosenna Promocja 2019

Co ma wspólnego Beethoven ze świstakiem? Historia jednej piosenki

swistka-beethoven-piosenka-doremisie

Myślę, że takie pytanie ewentualnie mogli by zadać sobie uczniowie szkół muzycznych  – przecież „Świstak” Beethovena – to znany w Polsce utwór dydaktyczny wykorzystany powszechnie w nauczaniu muzycznym. Życie małego muzyka często nie jest łatwe – trzeba ćwiczyć, skrzypce się rozstroiły, paluszki bolą. Pewnie niejeden aby zrobić przerwę w graniu, zadawał  sobie (albo komuś) pytanie – dlaczego świstak? Co właściwie ma wspólnego Beethoven ze świstakiem?

Czytaj dalej Co ma wspólnego Beethoven ze świstakiem? Historia jednej piosenki

Słoneczniki 2018 główna nagroda w kategorii MUZYKA dla Do-Re-MISIE!

Hurra! Słoneczniki 2018  główna nagroda w kategorii MUZYKA została przyznana zajeciom muzycznym Do-Re-MISIE! Muzyka dla Malucha!

Słoneczniki 2018 główna nagroda w kategorii MUZYKA Do-Re-MISIE statuetka
Słoneczniki 2018 – statuetka dla Do-Re-MISIE!

Czytaj dalej Słoneczniki 2018 główna nagroda w kategorii MUZYKA dla Do-Re-MISIE!

Słoneczniki 2018

Drodzy Rodzice!
Niezmiernie miło nam poinformować że zajęcia Do-Re-MISIE! po raz czwarty zostały nominowane w konkursie Słoneczniki, w tym roku – w kategoriach MUZYKA i RUCH!
Dziękuję za zaufanie i zapraszamy do głosowania na najlepszą rozwojową inicjatywę roku 2018. Swoje głosy można oddać do 9 września na stronie
sloneczniki.czasdzieci.pl

I oczywiście do zobaczenia na zajęciach!