Blog

Zajęcia z kotem

NOWOŚĆ! Zapraszamy na felinoterapię – zajęcia z kotem odbywające się w Pracowni KOSMUZ (os. Centrum D 1)

Nasza wspaniała uszata i ogoniasta nauczycielka Mia wraca do KOSMUZu i ogłasza zajęcia wraz ze swoją ukochaną panią Mileną! Zapraszamy dzieciaki 2+ (z opiekunem) i 5+ (bez opiekuna) na zajęcia edukacyjno-terapeutyczne z kotem. Czeka nas nawiązywanie więzi z kotem, dużo wspólnej zabawy, pielęgnacja, nauka i opowiadanie o tych wspaniałych zwierzętach 🙂

Zarówno Mia jak i pani Milena są certyfikowanymi specjalistkami w swojej dziedzinie 👌

Rozkład zajęć:

🐾

Czwartek
18.00 dzieci 2+ (z opiekunem)

Piątek
16.30 dzieci 2+ (z opiekunem)
17.40 dzieci 5+ (bez opiekuna)

Zajęcia odbywają się w bardzo kameralnych 2-4 osobowych grupach, obowiązują wcześniejsze zapisy https://forms.gle/BCXgmEam8yYuArEx6

Zapraszamy serdecznie, zajęcia z kotem – to unikalna oferta i na pewno warto z nich skorzystać 🐱

Aby zabawa była przyjemna i pożyteczna dla wszystkich, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zajęć. Każdy zgłoszony uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania zasad.

REGULAMIN zajęć z kotem:

1. Na salę wchodzimy w czystych skarpetach, dezynfekujemy ręce. Zabrania się jedzenia w trakcie zajęć.
2. Na sali może przebywać maksymalnie 4 dzieci, każde dziecko do 5 r.ż. wchodzi na zajęcia z Opiekunem.
3. Opiekun ponosi pełną odpowiedzialność za dziecko, w momencie kontaktu dziecka z kotem musi być obok. Każde dziecko (od 5 r.ż.) uczestniczące w zajęciach bez opiekuna jest zobowiązane stosować się do poleceń Instruktora.
4. Kot z natury to zwierzę spokojne, które nie lubi hałasu. Proszę uszanować jego komfort zachowując się cicho, bez krzyczenia.
5. Pod żadnym pozorem nie podnosimy kota, nie bierzemy go na ręce oraz go nie przytrzymujemy. Nawet najspokojniejsze zwierzę może poczuć się wtedy zagrożone, co może skutkować podrapaniem.
6. Kota można fotografować wyłącznie bez lampy błyskowej.
7. Kota można dokarmiać jedynie smaczkami rozdanymi przez Instruktora.
8. Każdy Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania danych zasad i wytłumaczenia ich w przystępny sposób swojemu dziecku przed zajęciami aby spotkanie było przyjemne i pożyteczne dla wszystkich.

Informacja i zapisy:

791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Powrót do zajęć stacjonarnych i aktualizacja Regulaminu

Drodzy Uczestnicy! Z przyjemnością ogłaszamy powrót do zajęć stacjonarnych w niektórych lokalizacjach w Krakowie. Już od 15/06/20 planujemy ruszyć grupy w Artzonie (os. Górali, 4). Niestety sytuacja wymaga od nas wprowadzenia istotnych zmian, w związku z czym nastąpiła aktualizacja Regulaminu.

Czytaj dalej Powrót do zajęć stacjonarnych i aktualizacja Regulaminu

Muzykowanie na dywanie zestaw 2

#muzykowanie_na_dywanie –
ciężka robota do wykonania!
Zmieścić się w kadrze jeszcze dam radę,
Tekst zapamiętać – problem nie lada!

Witamy serdecznie w sobotnim popołudniu i mamy dla Was kolejny zestaw 2 do muzykowania z dzieckiem w domu! 🎶🎶🎶
Jak się okazało – robienie filmików nie jest takie proste! Przyznaję się bez bicia – nie jestem w stanie zapamiętać i szybko odtworzyć kolejność 13 czynności zawiązanych z praniem! 😆😆😆Nagraliśmy chyba z 30 filmików, i za każdym razem gubiłam się w innym miejscu. Kiedy wreszcie dotarłam pierwszy raz do końca… okazało się, że zamieniłam miejscami płukanie i wyciskanie 😆

Całe szczęście, że mam dobrego redaktora naczelnego (nie to co w TVP) – nie przepuści produktu o niskiej jakości! Męczył mnie dopóki nie zrobiłam wszystko dobrze – spojler – ostatecznie się udało!!!

W zestawie na ten tydzień:

Czytaj dalej Muzykowanie na dywanie zestaw 2