„Muzyczne Kolory” 2.5+

Zapraszamy dzieci od 2.5 roku na zajęcia MUZYCZNE KOLORY –  wielozmysłowe kreatywne treningi!  Zajęcia są skierowane na rozwój mowy, zdolności muzycznych, motoryki, kreatywności i interakcji społecznych. Każdy z 10 kolorów będziemy wąchać i smakować, dotykać i przymierzać, śpiewać i grać, ruszać i obserwować. Na zajęciach każdy uczestnik tworzy własną Kolorowa Książkę, którą po ukończeniu kursu zabiera do domu i będzie mógł wykorzystać do dalszej zabawy!

zajęcia muzyczne kolory czerwony kolor dzwoneczki

A tak się bawimy „na czerwono” w grupie Muzyczne Kolory – dzieci 2.5+

„Muzyczne kolory” – to wspaniała okazja nauczyć się kolorów (dla tego, kto jeszcze nie umie na 100% 😉 lub podsumować swoją wiedzę. Przy okazji trenujemy umiejętności systematyzacji, segregacji, dopasowania, wyodrębnienia, rozróżniania odcieni, złożonej wypowiedzi i określenia, działania w zespole. Ale przede wszystkim „Muzyczne kolory” – to wesoła zabawa i dobry pomysł na wspólny czas razem z rodzicem w towarzystwie innych dzieci. Zapraszamy!

Każde dziecko uczestniczy w zajęciach razem z opiekunem. Samodzielne maluchy w tym wieku zapraszamy na zajęcia Muzyczna Matematyka (bez opiekuna)

Obowiązują zapisy: wyślij zgłoszenie albo skontaktuj się z nami: 

Tel. 791 769 361
irina.szalapak@gmail.com

Sprawdź inne zajęcia w Pracowni KOSMUZ!